Eruslu Tekstil

Dünya’nın İpliği..

TARİHÇE

1972 yılından beri Gaziantep sanayisinde aktif rol alan ve farklı alanlarda faaliyet gösteren Eruslu Grup, tekstil sektöründe de mevcut ve yeni yatırımları ile hızla büyümektedir. “Kaliteli ürün + iyi hizmet müşteri memnuniyeti” olan kuruluş politikamız siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için bizi daha çok araştırmaya ve çalışmaya sevk etmektedir..

1994 yılında kurulan Eruslu Tekstil San. Ve Tic. A.ş. de günlük 50 ton kapasite ile tamamı bilgisayarlı ve ileri teknoloji ürünü makinelerde geniş renk yelpazesinde 1100 dtex-4500 dtex arası;

Puntalı (Monocolor ve Tricolor)
Bükümlü (Tek ve Çift Kat)
Fiksajlı (Heat-Set)
Firizeli
TricolorEruslu

BCF halı iplikleri üretilmektedir. Bu üretilen iplikler makine halısı, banyo ve araba paspasları , bazen de döşemelik kumaş yapımında kullanılmaktadır. Ürünler iç piyasaya sunulmakla beraber yurtdışınada ihraç edilmektedir. Firmamız ISO 9001 kalite sertifikasına sahiptir.

1998 yılında günlük 2 ton üretim kapasitesi BCF halı ipliği üretimine başlayan firmamız şu anda yılda 18.000 ton/yıl BCF iplik üretmekte olup oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Tamamı bilgisayarlı ve ileri teknoloji ürünü makinelerimizde farklı kalitelerde ve renklerde üretilen polipropilen iplikler duvardan duvara veya parça makine halısı , banyo ve araba paspasları ve döşemelik kumaş üretiminde kullanılmaktadır.

Üretilen ipliklerimizi farklı ülkelere ihraç etmekteyiz..Halı sektörünün hızlı bir gelişme gösterdiği Gaziantep’te aynı sektörde tedarikçi olarak yıllardır edindiğimiz tecrübe ve artan kapasite sonucu 2003 yılında yapmış olduğumuz yatırımla halı üretimine başladık. Geçen kısa süre içinde gördük ki;

Kaliteli ürün + iyi hizmet müşteri memnuniyet olan kalite politikamız
Tekstil sektöründe edinmiş olduğumuz tecrübe,
Farklı renk ve çeşitlerde ürettiğimiz kaliteli ipliklerimiz,
Dünyanın lider tekstil makine üreticisi tarafından üretilen tamamı elektronik ve bilgisayarlı makine parkımız,
Halı üretimi konusunda tecrübeli ve yetenekli personelimiz
ile farklı kalite , desen ve ebatlarda günlük 20.000 m2 kapasite ile ürettiğimiz halılarımız kısa zamanda pazarda aranılan ve istenilen ürün haline gelmiştir.

%100 Yerli Üretim

sağlıklı ve hijyenik

Geniş Ürün Yelpazesi

%100 Kalite

Dünya Markası

%100 Müşteri Memnuniyeti

Eruslu Grup Şirketler

1972 yılından beri Gaziantep sanayisinde aktif rol alan ve farklı alanlarda faaliyet gösteren Eruslu Grup , tekstil sektöründe de mevcut ve yeni yatırımları ile hızla büyümektedir. 1998 yılında günlük 2 ton üretim kapasitesi BCF halı ipliği üretimine başlayan firmamız şu anda yılda 18.000 ton/yıl BCF iplik üretmekte olup oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
İLETİŞİM
0342 337 96 30
info@eruslutekstil.com
2. Organize Sanayi Bölgesi Celal Doğan Bulvarı No:39 Başpınar Gaziantep / TÜRKİYE