Eruslu Kalite Kontrol

sizin için en iyisi..

Kalite Kontrol

Her türlü renk ve Dtex’deki ürünlerin üretim öncesi, üretim aşamasında ve üretim sonucunda tüm testleri yapılarak, hata yapma olasılığını ortadan kaldırmıştır.

Kalite kontrol laboratuarlarında, kullanılacak olan hammaddenin MF’ı değeri üretilen PP-Sentetik halı ipinin Dtex, Tenacity, mukavemet, uzama Krimp, büzülme gibi tüm değerleri sürekli olarak test edilerek müşteriye hatasız ürün sevk edilmektedir.

Üretim süresinde, Proses kontrol değerleri anlık olarak kontrol edilmekte, problemlere anında müdahale edilmektedir.

Eruslu Tekstil San. ve Tic. A.ş. , Haziran 2003 tarihinde, uzun yıllardır sürdürdüğü süreç analizi ve süreç bazlı dokümantasyon çalışmalarını ve kalite kültürü uyarınca kurmuş olduğu Kalite Yönetim Sistemini, ISO 9001:2000 standardı ile bütünleştirerek ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesini almaya hak kazanmıştır.

1972 yılından beri Gaziantep sanayisinde aktif rol alan ve farklı alanlarda faaliyet gösteren Eruslu Grup , tekstil sektöründe de mevcut ve yeni yatırımları ile hızla büyümektedir. 1998 yılında günlük 2 ton üretim kapasitesi BCF halı ipliği üretimine başlayan firmamız şu anda yılda 18.000 ton/yıl BCF iplik üretmekte olup oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
İLETİŞİM
0342 337 96 30
info@eruslutekstil.com
2. Organize Sanayi Bölgesi Celal Doğan Bulvarı No:39 Başpınar Gaziantep / TÜRKİYE